Kurs komputerowy

Zapraszamy na BEZPŁATNE SZKOLENIE w zakresie obsługi komputera z arkuszem kalkulacyjnym MS EXCEL.

Termin szkolenia: 9, 16, 17 LISTOPAD 2019 r.

Termin kolejnych szkoleń zostanie ustalony po zebraniu odpowiedniej ilości osób.

Miejsce szkolenia: Cech w Pucku

Każdy uczestnik otrzyma 24 (3x8H) godziny szkolenia stacjonarnego z trenerem, w tym:

 solidną dawkę wiedzy i praktycznych umiejętności,

 pakiet szkoleń e-learning,

 opiekę merytoryczną i dedykowane materiały szkoleniowe,

 certyfikat uzyskanych kompetencji wystawiony przez Asseco Data Systems,

 catering dwudaniowy, kawa i ciastka w przerwach,

możliwość poznania osób o pokrewnych zainteresowaniach.

Zapisz się na szkolenia jeśli jesteś

 osobą pełnoletnią,

aktywną zawodowo,

 mieszkasz w województwie pomorskim,

 posiadasz wykształcenie podstawowe, zawodowe, średnie  lub jesteś osobą w wieku 50+ z dowolnym wykształceniem.

Szkolenie skierowane jest do osób, które posiadają podstawową wiedzę na temat obsługi komputera, którym Microsoft Excel pomoże rozwiązywać zadania realizowane w trakcie prac biurowych i administracyjnych.

Po zakończeniu szkolenia będziesz efektywnie pracować na komputerze i w Internecie. Samodzielnie obliczysz i podsumujesz wydatki w arkuszu Microsoft Excel. Praca na komputerze stanie się przyjemnością.

Celem zgłoszenia się na szkolenie jest wypełnienie formularza, znajdującego się w załączniku w biurze Cechu w PuckuUl. Bogusława 2, 84-100 Puck